שכפול מפתחות לרכב - שכפול מפתחות לרכבים - תיקון מפתחות ושלטים

שכפול מפתחות לרכב

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות:  054-7206851

השירותים שלנו :

מנעולן רכב 24 שעות ניתוק קודן לרכב
שיחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים במקום שכפול שלטים כולל אזעקות
שכפול מפתחות כולל צ'יפ אלקטרוני לכל סוגי הרכבים פריצת רכבים ללא נזק

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות: 054-7206851

 

לחץ כאן לקבלת רשימת ערים בהם אנו נותנים שירותי שכפול

למה צריך שכפול מפתחות לרכב?

בעשורים האחרונים מכוניות פרטיות חדרו לחיינו במידה משמעותית, כאשר כיום, מרבית בני האדם ברחבי העולם המודרני אינם מסוגלים להתנהל באופן שוטף ללא מכוניתם, וזאת אף לשם ביצוע הפעולות הפשוטות ביותר, כגון הליכה לדואר או הגעה בזמן לעבודה. עם זאת, לעיתים קורים מקרים במהלכם המפתחות לרכב אובדים או נשכחים במקום מסוים, מה שעלול לדרוש את הזמנתו של פורץ מנעולים לרכב, ותשלום סכום כספי גבוה.

עם זאת, קיימת דרך פשוטה להימנע ממקרים אלו, וכך גם להימנע מהנזק לרכב אשר עשוי להיגרם כתוצאה מהליך הפריצה. הפתרון הוא – שכפול מפתחות לרכב, כאשר מפתח משוכפל, הנמצא במקום נגיש וזמין במקרה הצורך, מאפשר להתמודד עם מקרי שכחה ואובדן של המפתחות המקוריים בעצמנו, בצורה מהירה ויעילה.

 

שכפול מפתחות לרכב – על מה חשוב להקפיד?

בעוד שקיימים גופים מסחריים רבים ושונים אשר מצהירים על מתן שירותי שכפול מפתחות לרכב, הרי שיש לזכור כי לא כל אותם גופים אלו בהכרח מתמחים בשכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים הקיימים. חשוב לזכור בהקשר זה, כי מפתחות לרכב באים בסוגים רבים ושונים של דגמים, כאשר כל יצרן רכב מייצר את המפתחות בצורה שונה, לרוב בשל רצונו להבדיל את עצמו ממתחריו.

מסיבה זו, חשוב להקפיד ולוודא טרם הפנייה לגוף הפועל בתחום שכפול מפתחות לרכב, כי אותו הגוף מסוגל לבצע שכפול מפתחות לרכב מהסוג המבוקש, ויש לו היכרות עם המנגנון הייחודי הקיים במפתח. כמו כן, יש לברר האם הגורם מחזיק גם בשלל הכלים הטכניים הנדרשים לצורך ביצוע השכפול בצורה מהירה ויעילה, שכן עבודת שכפול מפתחות לרכב הנעשית באופן רשלני עלולה לפגוע בנו בהמשך, כאשר נבקש להשתמש במפתחות המשוכפלים ונגלה כי אינם פותחים את הרכב כלל. כמו כן, במקרים מסוימים שימוש במפתחות שאינם מותאמים ישירות לדגם הספציפי של הרכב עלול לגרור נזק למרכיביו הטכניים של הרכב, כך שחשוב להקפיד על עניין זה באופן מובהק.יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק