לא כל מנעולן הוא פורץ מנעולים מקצועי

לא כל מנעולן הוא פורץ מנעולים מקצועי

 על מנת לתקן מנעול פגום נדרשים כלים מקצועיים. כדי לספק שירותי פורץ מנעולים לעומת זאת, נדרש ציוד מורכב הרבה יותר שרק לפורצי המנעולים המוסמכים ישנה אליו גישה. הדבר ברור, הרי אם הציוד הזה היה נגיש לכל אחד, הוא היה עלול להגיע לידיים לא נכונות ולהוביל למעשי זדון פליליים. מסיבה זו, לא מומלץ לבצע פריצה בכוחות עצמם וללא מעורבותו של פורץ מנעולים מקצועי וגם לא כדאי לקרוא למנעולן במידה ומדובר בוודאות על מקרה שמצריך פריצה. גם אם מנעולן שאתם פנים אליו טוען שבכוחו לבצע את הפריצה בקלי קלות, חשוב שתבינו כי אין הוא רשאי לעשות זאת במידה ואין ברשותו תעודת פורץ מנעולים מקצועי.
 

מה נדרש כדי לספק שירותי פורץ מנעולים

 
על מנת לספק שירותי פורץ מנעולים, צריך קודם כל השכלה מקצועית בתחום המנעולנות. בנוסף, נדרשת תעודת פורץ מנעולים מקצועי מטעם משטרת ישראל. לאחר שיש את הידע ואת התעודה החוקית שמאפשרת לפורץ המנעולים לבצע את השירות על פי החוק, יש גם צורך בציוד מורכב. הסיבה לכך טמונה בכך שהמנעולים היום השתכללו מאוד וזה מצריך ציוד לאיתור התקנה שכולל מצלמות ונחשי איתור. ציוד של פורץ כולל גם מכשירים המיועדים לפריצת דלתות עם קודנית, ציוד זה מאובזר בטכנולוגיה יוצאת דופן שמאפשרת לבצע את הפריצה מבלי לגרום נזק כלשהו לרכוש.
 

שירות בהול? כן יש דבר כזה

 
מכיוון שלרוב שירותי פריצת מנעולים נדרשים באופן בהול, מכיוון שמנעולים שלא עובדים משאירים אותנו חסרי אונים ולא מוכנים, לרוב מדבר על מקרים בהולים. פורץ מנעולים אמין מבין את העניין הזה ולא ידרוש תוספת תשלום על מהירות ההגעה. פורץ שאינו מקצועי ואינו אמין יטען כי במידה ואתם רוצים לזרז את השירות יש לשלם תוספת תשלום. כשאתם פונים לפורץ המנעולים, וודאו כי לא מחייבים אתכם במחיר מופרז (אלא אם כן מדובר על יום שבת או יום חג שכן מצריכים תוספת תשלום) וכי אתם פונים לפורץ מוסמך. פורץ שישמח להציג בפניכם תעודה כזאת הוא פורץ מקצועי ואחד שינסה להתחמק מזה, הוא חאפר שאסור לכם לעבוד איתו גם אם הוא מספק מחיר זול.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
1.
חשוב שיהיה מנעולן אמין
27/08/15 00:05
מאת: משה
זה העיקר


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק