פורץ רכבים | פריצת רכבים בפריסה ארצית | קובי מנעולים

פורץ רכבים

 
נתקעתם? הדלת ננעלה? האוטו לא נפתח? חייגו: 054-7206851
התקשרו אלינו ,24/7 שירות מקצועי אמין ומהיר! 
פורץ רכבים 24 שעות

יש סיטואציות רבות שבהן אנו עלולים למצוא עצמנו ללא יכולת להיכנס לרכב. רבים מאיתנו שוכחים את המפתחות ברכב כשהוא נעול מבחוץ, או מאבדים את המפתחות, או שאלה נגנבו יחד עם התיק וכיוצא באלה. לכל הסיטואציות הללו יש פתרון והוא פריצת רכבים. כאשר אתם נתקלים במצב כזה עליכם להזמין פורץ רכבים מקצועי ובעל אישורים שיוכל לתת לכם שירות מהיר ואמין. קובי מנעולים הוא פורץ רכבים מורשה המצוייד בכל האישורים לרבות ממשטרת ישראל, והוא יגע אליכם בכל איזור המרכז בכל שעות היום והלילה שבעה ימים בשבוע.
 

לחץ כאן לקבלת רשימת ערים בהם אנו נותנים שירותי פריצת רכבים 24 שעות

מיקומים נוספים שלנו שבהם אנו נותנים שירותי פריצת רכבים:

 

פריצת רכבים מקצועית

אל תתפתו לעזרת העוברים והשבים כאשר הרכב שלכם ננעל ואין לכם מפתחות. עצות מאנשים לא מקצועיים יכולות לגרום לנזק גדול יותר למנעול הרכב והמחיר יהיה בהתאם. פורץ רכבים מקצועי מסוגל להתמודד עם כל סוגי המנעולים וכל סוגי המערכות המותקנות בכלי הרכב המודרניים. לרוב תהיה פעולת הפריצה פשוטה, אבל היא מחייבת מיומנות, על מנת שלא לגרום לנזק מיותר לרכב ומערכותיו השונות. לאחר פריצת הרכב תוכלו להחליט על החלפת המנעול, או שכפול המפתח ששכחתם ברכב ולקבל כל שירות שנחוץ לכם במקום. פריצת רכבים מקצועית נעשית רק בעזרת ציוד וכלי עבודה ייעודיים ואין להשתמש בכל חפץ אחר כדי לעשות זאת.

פורץ רכבים אמין וזמין

קובי מנעולים עוסק בפריצת רכבים מזה שנים רבות והוא איש מקצוע בעל תעודות ואישורים ממשטרת ישראל לעסוק בפריצת כל סוגי המנעולים באופן מקצועי. השירות של קובי מנעולים ניתן בכל ימות השבוע, 24 שעות ביממה בכל איזור המרכז. קובי מנעולים מעודכן בכל המנעולים החדישים ביותר כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר.

נתקעתם מחוץ לרכב? איבדתם את המפתחות, או שאלה נגנבו? צלצלו לקובי מנעולים ונהיה אצלכם תוך זמן קצר.
קובי מנעולים – מנעולן לחיים

פורץ רכבים
 

אנו בקובי מנעולים מספקים שירותים נוספים כגון:

מנעולן | פורץ מנעולים | פורץ רכבים | מנעולן רכב | החלפת מנעולים | החלפת צילינדר

 


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק