תיקון דלת פלדלת | מאמרים וטיפים

תיקון דלת פלדלת

למנעולן קרוב אליך לחץ כאן
 

שירותי תיקון דלת פלדלת

מי מאתנו לא נזקק לפחות פעם בחייו לשירותי מנעולנות, כמו, למשל – תיקון דלת פלדלת? דומה שכל אחד ואחת מאיתנו היה במצב לא נעים בו נשאר תקוע מחוץ, באם הסיבה היא איבוד צרור המפתחות, בזמן ריצה על חוף הים או בסיטואציה אחרת, או באם הסיבה היא מצערת יותר – פריצה לבית, למשל. על כל פנים, על תיקון דלת פלדלת להתבצע בידי מקצוענים מוסמכים. שירותי תיקון דלת פלדלת ופריצת מנעולים הם דבר שכיח – כך שאל לכם לחוש מיוחדים באם יום אחד מצאתם עצמכם מזמינים מקצוען שיושיע אתכם מהמצב הלא נעים (והזמני!) אליו נקלעתם.
 

פתרון לחוסר אונים

שירות תיקון דלת פלדלת יכול להידרש עבור דלת הבית ואף עבור דלת העסק. במרבית המקרים מדובר במקרה חירום שאינו סובל דיחוי – נתקעתם מחוץ לבית ללא כל מפתח ספייר (וזאת אחרי שכל הסופשבוע הבטחתם לעצמכם להפקיד מפתח אחד אצל השכנים, אבל שכחתם לעשות זאת), או שחלילה – הילדים נתקעו לבד בבית כאשר המפתח נותר לו שבור בתוך המנעול. אכן חוסר אונים. תיקון דלת פלדלת במקרים מעין אלו הוא מחויב המציאות. על מנת לא ליפול קורבן למנעולים בלתי ישרים ולא מקצועיים, זכרו כי קיימים שיקולים שיש להפעיל לפני שאנו מזמינים את המנעולן המוכשר שיוציאנו ממזל הביש אליו נקלענו.
 

חובת קבלת אישור בעל הנכס לפריצה

זכרו כי פריצת מנעולים, כמו גם תיקון דלת פלדלת, מהווה עבירה פלילית מיסודה, באם אינה מבוצעת על ידי בעל הנכס, או לאחר קבלת אישור ממנו. איש מקצוע המעוניין לעסוק בתחום זה של תיקון דלת פלדלת או פריצת מנעולים, חייב להציב הרשאה ממשטרת ישראל (תעודה יושר) המאפשרת לו לעסוק בכך (למעשה, הוא חייב להציג אישור כזה כבר במעמד הרשמתו לקורס מנעולנים).


תגיות: דלתות,פלדלת,תיקון דלת


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק