דלתות מעוצבות - מכירה והתקנת דלתות מעוצבות - חברת קובי מנעולים

דלתות מעוצבות

 
מבחר גדול של דלתות מעוצבות במחירים ללא תחרות
לגלריית דלתות מעוצבות לחץ כאן
דגם קלאסי | דגם כפיר | דגם ויטראז' | דגם עדן | דגם מרקורי | דגם נפחות | דגם יווני | דגם פנורמי | דגם הייטק יהלום | דגם הייטק | דגם יהלום | דגם מודרני

דלתות מעוצבותדלתות מעוצבותדלתות מעוצבותדלתות מעוצבות

 דלתות מעוצבות לבית


קיים פתגם ידוע האומר – ביתו של האדם הוא מבצרו. מטבע הדברים, ביתו של האדם אינו רק המקום בו הוא נמצא לאורך מרבית שעות היום, אלא גם המקום בו הוא מבטא עצמו באופנים שונים. תפיסה זו, אשר החלה לתפוס תאוצה לאורך השנים האחרונות, שמה דגש על הדרכים השונות בהן ניתן לעצב את מקום מגוריו של האדם, בצורה אשר תתאים בדיוק להעדפותיו האישיות, ותאפשר לשדרג את מראהו הכולל של הבית. אחד מהכלים המרכזיים, המאפשרים לאדם להעניק מראה שונה וייחודי לביתו – במהירות ובזול, הוא בחירה בדלתות מעוצבות לבית.
דלתות מעוצבותדלתות מעוצבותדלתות מעוצבות

באופן כללי, קיימת חלוקה בין שני סוגים של דלתות מעוצבות לבית. הסוג הראשון הוא דלת הכניסה של הבית, אשר ברורה חשיבותה מבחינה פונקציונאלית ובטיחותית כ"שער הסף" של הבית כולו. עם זאת, ומאחר ודלת הכניסה הינה החלק הראשון והאחרון בבית אשר אורחיו רואים, היא גם מהווה חלק בלתי נפרד מעיצובו האומנותי של הבית כולו. 
הסוג השני הוא מה שמכונה "דלתות הפנים", כלומר הדלתות בתוך הבית המקשרות בין החדרים והחללים השונים. גם במקרה זה לדלת יש שני תפקידים פונקציונאליים – שימושי ועיצובי. מצד אחד, על דלת הפנים להיות נוחה לשימוש, ולאפשר מעבר חלק בין החדרים השונים. עם זאת, לדלתות אלו יש חלק חשוב באופייו של הבית, כאשר מדובר באחד מחלקי הבית אשר נראים לעין לעיתים הקרובות ביותר, כך שבחירה בדלתות מעוצבות לבית תאפשר לשדרג במהירות את אופיו הכולל של הבית, ובמחיר שווה לכל נפש.

 

מיקומים נוספים בהם אנחנו נותנים שירותי דלתות מעוצבות:

מנעולן בפתח תקווה - שירותי מנעולן בפתח תקווה 24 שעות
מנעולן בתל אביב - שירותי מנעולן בתל אביב 24 שעות
מנעולן ברמת גן - שירותי מנעולן ברמת גן 24 שעות
מנעולן בקריית אונו - שירותי מנעולן בקריית אונו 24 שעות
מנעולן בראשון לציון - שירותי מנעולן בראשון לציון 24 שעות

 

שירותי דלתות מעוצבות בהתאמה אישית

משעה שביצענו הבחנה בין הסוגים השונים של הדלתות, ובעת ששוקלים הוספת דלתות כניסה מעוצבות לבית, חשוב ראשית להבחין בין שני סוגי הדלתות. מסיבה זו, בעוד שהדגש המרכזי במסגרת עיצוב דלת הכניסה תהיה על האלמנט הבטיחותי, ומשכך במרבית המקרים עדיף לבחור בדלת כבדה, חזקה ועשויה מפלדה, הרי שבמסגרת עיצוב דלתות פנימיות בבית, הדגש העיקרי יהיה על העיצוב האומנותי שלהן, בהתאם להעדפות הלקוח, וזאת כמובן מבלי להזניח את העיצוב השימושי שלהן, באופן אשר יאפשר מעבר קל ונוח בין חלקיו השונים של הבית. 
דלתות מעוצבותדלתות מעוצבותדלתות מעוצבות
דלתות מעוצבות לבית מהוות בפועל דרך נוספת לשדרוג הבית, במטרה להבטיח כי ביתו של האדם אכן יהפוך למבצרו, ולמקום בו הוא חש חופשי לבטא את עצמו, בכל המובנים. בניגוד לשיטות אחרות לעיצוב הבית, אשר לעיתים נתפסות כתוספות "מיותרות", הרי שמטבע הדברים, כל בית דורש דלתות. מאחר ומדובר בצורך חיוני, הרי שאין סיבה שלא לבחור מראש בדלתות מעוצבות לבית, וכך לפאר את בית המגורים ולהפוך אותו ליפה ומעוצב יותר.
בהזדמנות זו, חשוב להדגיש את החשיבות העליונה בבחירת דלתות מעוצבות לבית באופן קפדני ומחושב. מטבע הדברים, בחירה בדלת אשר אינה מתאימה לבית, בין אם מבחינה ביטחונית ובין אם מבחינה עיצובית, פוגעת במידה ניכרת במראה הכללי של הבית. חשוב לזכור, כי דלתות מעוצבות לבית מהוות חלק חשוב ביותר מהעיצוב הכללי של הבית, כך שדלתות מעוצבות לבית מקושרות ישירות לעיצוב הכללי של הבית, ונדרשות להתאים למראהו ולאופיו הכללי לחלוטין. 
מסיבה זו, בעוד שעל פניו כל אדם יכול להחליט בכוחות עצמו על בחירה בדלתות מעוצבות לבית כרצונו, חשוב להקפיד ולהתייעץ ראשית עם חברה בעלת מומחיות ארוכה ורבת שנים בתחום. במקרים רבים, אותה הדלת אשר נראית מתאימה כחלק הבית מתוך הקטלוג, תיראה שונה לחלוטין במסגרת הבית עצמו. על כן חשוב ביותר לפנות לסיוע מקצועי, וכך להבטיח שהבחירה בעיצוב דלתות לבית תבטיח את שדרוג מראהו הכולל, בצורה משמעותית. 

 

שירותים נוספים שאנו נותנים 24 שעות:יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק