מנעולן - מאמרים וטיפים

מאמרים וטיפים

מאמרים וטיפים בנושא מנעולן

 

תיקון דלתות

 
למד קצת על תיקון דלתות: תיקון דלת פלדלת

מנעולן רכב

 
קצת מידע על מנעולן רכב,למאמר המלא
לחץ כאן

לא כל מנעולן הוא פורץ מנעולים מקצועי


 
על מנת לתקן מנעול פגום נדרשים כלים מקצועיים. כדי לספק שירותי פורץ מנעולים לעומת זאת, נדרש ציוד מורכב הרבה יותר....

שירותי פריצת מנעולים-מתי צריך?

 

שירותי פריצה של מנעולים מכל הסוגים, הם שירותים נפוצים למדי, שרובנו נזקקנו להם אי פעם. מתי יהיה עליכם להזמין פורץ מנעולים? על כך בכתבה שלפניכם.

- הלך המפתח...

מכירים את זה? אתם מגיעים לבית או למשרד, אבל, המפתח נעלם! חיטוט מהיר בתיק, בכיסים או בארנק, מעלה בדרך כלל את המציאה המבוקשת, ואתם נושמים לרווחה – עד הפעם הבאה. אבל לפעמים, הגרוע מכל קורה, והמפתח מסרב להופיע. אם לא היה לכם די שכל להניח מפתח רזרבי בהישג יד, יהיה עליכם לשכור את שירותיו של פורץ מנעולים שיבוא לעזרתכם ויאפשר לכם להיכנס הביתה או למשרד, ופשוט – לנשום לרווחה. 

- המפתח נמצא – אבל בפנים...

אם הדלת שלכם היא מסוג הדלתות שניתן לפתוח מבחוץ בעזרת מפתח בלבד, אתם עלולים להיקלע לבעיה לעיתים מזומנות. טריקה קלה של הדלת, כאשר המפתח נשאר בתוך הבית או המשרד, תעמיד אתכם בפני סיטואציה מתסכלת: המפתח קיים, בריא ושלם, אתם יודעים להגדיר את מיקומו המדויק בבית, ואם תתבקשו תוכלו למצוא אותו גם בעיניים עצומות. אבל – הדלת נעולה, ואתם – זקוקים לפורץ מנעולים שיפתח לכם את הדלת ויאפשר לכם להיכנס פנימה ולאתר את המפתח הסורר. מכירים מקרוב? לבעלי דלת מן הסוג שלכם מומלץ לשמור מפתח רזרבי אחד לפחות בקרבת מקום, כמו שכנים שישמחו לשמור על עותק רזרבי של המפתח, או בכל מיקום רלוונטי אחר שיעלה בדעתכם.

- הלך המנעול...

להבדיל מקודמיו, מקרה זה, בדרך כלל, איננו נובע מרשלנות או משכחה. מנעול שסיים את תפקידו עלי אדמות מעמיד אתכם שוב בפני אותה ברירת מחדל: אתם תקועים בחוץ. במקרה שהמנעול התקלקל כתוצאה מפריצה לבית או למשרד שלכם, הפן האמוציונאלי המתלווה לחוויה איננו קל, ואתם מרגישים בעוצמה רבה יותר את הדחף להזמין פורץ מנעולים, כאן ועכשיו!

אז מה עושים?

מזמינים פורץ! איך עושים את זה? במתינות, בחכמה, ובלי לחץ, על מנת שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר. אז גם אם אתם עייפים להחריד ומשוועים לשינה טובה במיטה החמה הממתינה לכם מאחורי הדלת הנעולה בשעת לילה מאוחרת, גם אם דלת המשרד נעולה ואתם תקועים מאחוריה עם לקוחות שזקוקים לשירותיכם, והמצב מביך ובלתי סימפטי בעליל, גם אם אתם באמת ממהרים ואצלכם "טיים איז מאני", קחו את הזמן שלכם והזמינו פורץ מנעולים מקצועי, בעל וותק וניסיון רב בתחום, אשר מחזיק בידע המקצועי הדרוש לביצוע פריצה חלקה ונקיה, שלא תתארך יתר על המידה ולא תגרום נזק נלווה לרכושכם. פורצי מנעולים אשר מחזיקים בתעודה מהמשטרה, הם האופציה המומלצת, משום שאישור המשטרה מעיד על כך שרכשו את המקצוע באופן יסודי, ומעבר לכך  - אישור זה מהווה הוכחה לאמינותם במוחלטת, וזוהי, ללא ספק, נקודה חשובה ביותר שחשוב לעמוד עליה.
 

פריצת רכבים דברים שצריך לדעת 

רגע לפני שכירת איש המקצוע היקר ביותר או הזול ביותר, חשוב לדעת איך לזהות את בעלי המקצוע הטובים בתחום. כמו בכל ענף אחר, גם כאשר מזמינים פורץ רכבים, ישנם אנשי מקצוע טובים יותר וטובים פחות. המחיר אינו הקריטריון על פיו תוכלו להעריך את איש המקצוע בצורה נכונה. חשוב לזכור כי תמחור עבודות הפריצה מורכב מחלקי חילוף ודחיפות הקריאה. בעבור קריאות שירות באמצע הלילה או במהלך ימי שבתון, תתבקשו לשלם יותר. 

פורץ רכבים נהוג להזעיק כאשר המפתח לרכב אבד וכאשר ישנה תקלה במנגנון הנעילה. אם אתם עומדים כעת אל מול רכב נעול באמצע הדרך, דרושה לכם קריאת שירות דחופה. בעבור תקלות שגרתיות או רכבים אשר תקועים בחניית הבית, תוכלו לגלות גמישות בהזמנת קריאות השירות. הגמישות הזו תבוא לידי ביטוי במחירים נוחים יותר.   

כללי זהב לקראת הזמנת פורץ רכבים

 

  • רישיון, תעודות ואישורים מטעם משטרת ישראל, יעידו כי מדובר באיש מקצוע איכותי והגון. פועלים בתחום גם מנעולנים חובבים אשר לא מחזיקים באישורים הדרושים. העסקה של איש מקצוע כזה בתחום כה רגיש, תעורר בכם חששות. 
  • כאשר דרושה לכם קריאת שירות דחופה, כדאי יהיה לפעול לאיתור פורץ רכבים מקומי. אם אתם תקועים זה עתה עם הרכב בבאר שבע, חבל יהיה להזמין את המנעולן הקבוע שלכם מאזור המרכז. 
  • מחירים הגונים חשובים בכל ענף. בעלי מקצוע טובים קובעים את המחיר בהתאם לשווי החלקים וזמן העבודה שלהם. בצעו השוואת מחירים קצרה וקבלו רושם כללי אודות המחירים הנהוגים.
  • תעודת אחריות בעבור המנעול החדש והעבודה כולה תתגלה שימושית במקרים של תקלות חוזרות. בעל מקצוע הגון יקבל עצמו אחריות מלאה ויטפל באופן ישיר בתקלות חוזרות. פורץ רכבים כזה בדיוק אתם רוצים. 

החלפת מנעול לרכב

כל פורץ רכבים מחזיק ברכב השירות שלו מספר מנעולים וצילינדרים להחלפה. במעמד פריצת הרכב יש לתת התייחסות לנעילה מחדש של הרכב. שימו לב, פריצת המנעול בלב לא תפתור את הבעיה. תוכלו אמנם להגיע ליעדכם, אך לא לנעול מחדש את הרכב. חשוב לציין כי חברות הביטוח דורשות שילוב אמצעי אבטחה בכל רכב. גנבה של רכב לא נעול עשויה שלא לקבל כיסוי מלא בפוליסת הביטוח. 

בהתאם לכך, יש לדאוג כי גם בהגעה אל היעד, תהיה לכם אפשרות לנעול את הרכב. פורץ רכבים אחראי יקפיד להציע פתרונות מתאימים. כאשר המנעול אינו תקין ניתן יהיה להחליפו במקום, לתקנו או להשתמש באופן זמני באמצעי בטיחות אחרים לנעילת הרכב. זכרו כי הפרצה קוראת לגנב, אל לכם להותיר רכבים לא נעולים או מאובטחים ללא השגחה. נצלו את ההזדמנות לשדרג את מערכת האבטחה של הרכב. ייתכן כי בעקבות רכישת מנעול חזק או מערכת אזעקה משוכללת יותר תוכלו לקבל הנחה במחיר הביטוח המקיף.  יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק