החלפת צילינדר | החלפת צילינדר לדלת | שירותי החלפה 24 שעות

החלפת צילינדר

התקשרו אלינו ,24/7 שירות מקצועי אמין ומהיר! חייגו: 054-7206851

החלפת צילינדר  מנעול לדלת חדר מנעול תלייה מנעולים לעסקמנעול שבת

יש מצבים שבהם אנו זקוקים להחלפת צילינדר במנעול הדלת. בניגוד להחלפת מנעול שלם, החלפת צילינדר פשוטה וזולה יותר והיא מאפשרת החלפת המפתחות בדלת מסיבות שונות.. יש שהצילינדר הישן כבר חורק ולא מתפקד כמו שצריך, ויש שהמפתח נשבר להם בתוך הצילינדר, ואחרים מעוניינים להחליף צילינדר כאשר הם נכנסים לדירה חדשה, למשרדים חדשים או לכל עסק חדש, והם לא מעוניינים שיהיו אנשים שברשותם מפתחות למקום החדש שלהם. הביטחון האישי מחייב החלפת צילינדר במצבים אלה. קובי מנעולים הוא איש מקצוע בעל תעודות העוסק בכל תחומי המנעולנות והוא עומד לשרותכם שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

מיקומים נוספים שלנו שבהם אנו נותנים שירותי החלפת צילינדר:


 

החלפת צילינדר מקצועית

 

החלפת צילינדר צריכה להיעשות על ידי איש מקצוע מיומן ומקצועי בלבד. מנעולן מקצועי הוא אדם שיש בידו כל האישורים הנחוצים לעסוק במקצוע זה באופן רישמי ובראשם אישור ממשטרת ישראל. אל תתפתו לקרוא למנעולן ללא רישיון, יכול להיות שמדובר באדם שמעוניין במשהו אחר לגמרי מאשר לתת לכם שירות בתחום המנעולנות.

החלפת צילינדרים מחייבת אדם אמין ובעל מקצוע מנוסה כדוגמת קובי מנעולים. יש להכיר את כל סוגי הדלתות והמנעולים וכיום מדובר בקשת רחבה של מנעולים מודרניים ומנעולים חכמים שיש להחליף בהם צילינדרים. הפקדת המנעול שלכם בידיים לא מנוסות או לא מקצועיות עלולה לגרום לנזקים חמורים למנעול ולהוצאת כספים מיותרת.
 

החלפת צילינדר וכל יתר השירותים

 

קובי מנעולים הוא מנעולן מקצועי ואמין שנותן שירותי מנעולנות לכל אדם ולכל צורך: החלפת צילינדרים ומנעולים, פריצת מנעולים, פריצת כלי רכב שונים, פריצת כספות, שכפול מפתחות והתקנת מנעולים מכל הסוגים ולכל הדלתות. קובי מנעולים נותן שירות בכל איזור המרכז במשך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע. צלצלו עוד היום ונשמח לעמוד לשרותכם בכל בעייה.

קובי מנעולים – מנעולן לחיים.


שירות החלפת צילינדר החל מ-150 ש"חיובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק