שכפול מפתחות - שירותי שכפול מפתחות בית ורכב

שכפול מפתחות

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות: 054-7206851

השירותים שלנו :

מנעולן רכב 24 שעות ניתוק קודן לרכב
שיחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים במקום שכפול שלטים כולל אזעקות
שכפול מפתחות כולל צ'יפ אלקטרוני לכל סוגי הרכבים פריצת רכבים ללא נזק

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות: 054-7206851

 

לחץ כאן לקבלת רשימת ערים בהם אנו נותנים שירותי שכפול
 

שכפול מפתחות – חשוב לכולם

מי מאתנו לא הגיע הביתה יום אחד רק כדי לגלות שהמפתחות לבית הושארו במקום אחר? למי לא יצא פעם לשכוח את המפתחות של הרכב בתוכו בעת הנעילה? מדובר במשהו שקורא לכולנו מדי פעם, ומסיבה זו אין אדם, לא משנה מאיפה הוא מגיע, מהו מקום מגוריו וכו', שאינו נדרש פעם בכמה זמן לבצע שכפול מפתחות, בדיוק על מנת להתמודד עם מקרים כאלו מראש.
שכפול מפתחות, אשר מהווה פעולה טכנית נפוצה ושכיחה ביותר, כוללת למעשה יצירת דגם דומה מסוג מפתחות מבוקש, וזאת תוך שימוש במכונות טכניות מיוחדות, אשר יש באפשרותן "לקרוא" את הזיזים הייחודיים שעל גבי כל מפתח, ולהעתיק אותם למפתח מסוג חדש. כמובן שלא כל סוגי המפתחות בנויים באותה הצורה, ומסיבה זו יש מפתחות הדורשים השקעת מאמץ רב יותר לצורך שכפולם, וכן שימוש במכשירים טכניים מתקדמים יותר, מה שבסופו של דבר מתבטא גם במחיר הסופי של השכפול.

 

שכפול מפתחות – סוף מעשה במחשבה תחילה

בימינו, כולנו מוקפים בשורה ארוכה של מפתחות מסוגים שונים – מפתחות לבית, מפתחות לרכב, מפתחות לכספת בבית ועוד. במרבית המקרים, רוב האנשים מסתובבים עם צרור אחד, שאליו מחוברים כל המפתחות השונים, וזאת לצורך נוחות ונגישות מהירה. עם זאת, מטבע הדברים לעיתים כולנו מאבדים חפצים מסוימים, כאשר האובדן של צרור המפתחות לא רק שגורר עוגמת נפש רבה, אלא גם דורש עבודה נוספת בהשגת עותקים נוספים של אותם המפתחות בהמשך.

חשוב לציין גם, כי בניגוד לאובדן מוצרי בית נוספים, האובדן של צרור מפתחות עלול לגרור גם סכנה בטיחותית לרכוש שלנו, וזאת מאחר ובמידה והצרור מגיע לידיהם של גורמים מפוקפקים, הדבר עלול לאפשר להם גישה לביתנו הפרטי, ואף לרכב שלנו. מסיבה זו, חשוב מאוד לזכור כי צרור המפתחות, אף שנראה לרבים מאתנו כ"חלק מהגוף", הוא בסופו של דבר מוצר בעל ערך, וחשוב להקפיד ולשמור עליו מכל משמר.יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק