שכפול מפתחות לסובארו -שחזור מפתחות לרכב מסוג סובארו

שכפול מפתחות לסובארו

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות: 054-7206851

השירותים שלנו :

מנעולן רכב 24 שעות ניתוק קודן לרכב
שיחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים במקום שכפול שלטים כולל אזעקות
שכפול מפתחות כולל צ'יפ אלקטרוני לכל סוגי הרכבים פריצת רכבים ללא נזק

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות: 054-7206851


לחץ כאן לקבלת רשימת ערים בהם אנו נותנים שירותי שכפול


עיקרון הבסיס בכל הנוגע לתחום שכפול מפתחות לסובארו, הוא כי הקושי במסגרת שכפול מפתחות לסובארו, וכן מידת התחכום הנדרשת לצורך ביצוע השכפול בפועל, עולים בהתמדה בהתאם לשנת הייצור של הרכב. מסיבה זו, ככל שהרכב מתוצרת סובארו הורכב בשנה מאוחרת יותר, כך השלט של הרכב נוטה להיות מתוחכם ומשוכלל יותר, ומשכך הקושי לבצע שכפול של השלט עולה בהתאם.
שכפול מפתחות לסובארו

כמו כן, בשעה שקיים צורך בביצוע שכפול מפתחות לסובארו, חשוב להבדיל בין שני סוגים שונים של מפתחות. הראשון מבניהם הוא סוג המפתחות ה"רגיל", המוכר לכולנו מהבית, אשר מתבסס על מפתח פיזי, אשר הזיזים שלו הם אלו שמאפשרים למפתח לפתוח את הרכב. השני הוא כמובן המפתח האלקטרוני, המוכר לכולנו ביום יום, כאשר פתיחת הרכב מתבצעת על ידי אות אלקטרוני אשר המפתח משגר, אשר נקלט על ידי מערכת האבטחה של הרכב.

 

שכפול מפתחות לסובארו – כל מפתח הוא עולם ומלואו

כפי שניתן לראות, לא כל המפתחות לרכבים מתוצרת סובארו הם זהים, ומסיבה זו, גם ביצוע שכפול מפתחות לסובארו לא יכול להתבצע בצורה דומה עבור כל המפתחות. באופן כללי, בכל הנוגע לשכפול מפתחות לסובארו מהסוג הראשון, דהיינו המפתחות הלא אלקטרוניים, מדובר במשימה קלה יחסית, אשר ניתן לבצעה בקלות באמצעות כלים טכניים רגילים, הנפוצים בקרב משכפלי מפתחות למיניהם.

עם זאת, שכפול מפתחות מהסוג השני, דהיינו מפתחות אלקטרוניים, היא משימה קשה בהרבה, שכן שכפול מפתחות לסובארו מתוצרת אלקטרונית דורש הבנה מעמיקה באופן הרכבתו של המפתח, וזאת על מנת שהמשכפל יוכל להעתיק את כלל הרכיבים האלקטרוניים המצויים במכשיר, וזאת בסדר המקורי, המאפשר למפתח לשדר את האות הדרוש לשם פתיחת הרכב.

 

האם כל משכפל יכול לבצע שכפול מפתחות לסובארו?

מטבע הדברים, התשובה לכך היא לא. בעוד ששכפול מפתחות שאינם אלקטרוניים יכול להתבצע על ידי מרביתם המוחלט של בעלי המקצוע בתחום שכפול המפתחות, הרי ששכפול מפתחות אלקטרוניים הוא משימה מסובכת בהרבה, אשר רק משכפלים מיומנים, הבקיאים באופן הבנייה הייחודי של המפתח, יוכלו לבצע בהצלחה.

מסיבה זו, איתור משכפל מוסמך, אשר יש ביכולתו לבצע שכפול מפתחות לסובארו באופן יעיל, ולכלל הדגמים שבשוק, היא משימה לא קלה, אשר דורשת ביצוע חיפוש נרחב במרבית המקרים. עם זאת, הפתרון הפשוט ביותר, גם אם לא הזול ביותר, הוא לפנות ישירות למשרדי חברת סובארו בארץ, או לקבלן מורשה של החברה, וזאת על מנת לבצע שכפול מפתחות לסובארו בצורה המקצועית ביותר.

 

שכפול מפתחות לסובארו – לא חייב לעלות ביוקר

עם זאת, בימינו קיימת אפשרות גם לבצע שכפול מפתחות לסובארו באופן פרטי, וזאת על ידי משכפל מקצועי ואמין, אשר בקיא באופן ספציפי בתחום שכפול מפתחות לסובארו. שוק משכפלי המפתחות בישראל כולל בחובו שורה ארוכה של בעלי מקצוע בתחום שכפול המפתחות, כאשר ביניהם יש משכפלים הבקיאים במיוחד בתחום שכפול מפתחות לסובארו, ויש ביכולתם לבצע את עבודת השכפול במקצועיות שאינה פחותה מזו של קבלן רשמי של חברת סובארו, ובמחיר נמוך בהרבה.

יובהר, כי פנייה למשכפל פרטי לצורך שכפול מפתחות לסובארו ראוי שתיעשה בזהירות, ולאחר בדיקה מדוקדקת בכל הנוגע למהימנותו ומידת מקצועיותו של המשכפל. מטבע הדברים, ובניגוד לקבלן מורשה מטעם חברת סובארו, המשכפל הפרטי פועל ללא "אחריות רשמית" מטעם חברת סובארו, ומשכך, חשוב להקפיד ולבצע בדיקה מקיפה אודות המשכפל ואופי עבודתו, וזאת טרם מסירת המפתח לשכפול, ועל מנת להימנע מתקלות עתידיות וביצוע קלוקל, אשר יובילו לעוגמת נפש רבה עבור הלקוח בהמשך.יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק