מתי עלינו להזמין מנעולן - קובי מנעולים

מתי עלינו להזמין מנעולן


לעבוד בתור מנעולן זהו אתגר לא פשוט מהרבה בחינות. לעבוד בתור מנעולן באופקים יכול להיות מאתגר הרבה יותר. העבודה של המנעולנים יכולה להתבצע מסביב לשעון, כלומר גם בשעות שאינן נחשבות כשעות פעילות מקובלות או אפילו בשעות הקטנות של הלילה. למנעולן בעצם אין שעות עבודה מוגדרות מפני שאם לדוגמא ישנו לקוח אשר נתקע לו מפתח בתוך הדלת והוא אינו יכול לחזור הביתה באמצע הלילה - הוא זקוק לעזרה מיידית ולא תהיה לו שום אפשרות להמתין לשעות הבוקר.
 

מה התפקיד של מנעולן באופקים?

מנעולן אשר מתגורר באופקים יכול לתת שירות גם באופקים וגם ביישובים הסמוכים. היישוב אופקים מוקף ביישובים, מושבים וקיבוצים קטנים אשר לבטח התושבים בהם עלולים להזדקק לשירותים של מנעולן ולכן כל התושבים האלה הם בעצם לקוחות פוטנציאליים שלו. בפני המנעולן עומדים שלל אתגרים ומשימות - פתיחת דלת שהמנעול בה נתקע, חילוץ מפתח שאינו יוצא מחור המנעול, החלפת מנעול, מנגנון נעילה או צילינדר בדלת וגם תחום מרתק של פריצת רכבים וכספות בכל מיני מקרים.

המחויבות של מנעולן באופקים, כמו כל מנעולן בכל מקום אחר היא עצומה. כאשר מנעולן מחליף מנעול או מפתח בשלת הכניסה של בית הלקוח, הוא בעצם מחזיק בידיו את המידע הרגיש בנוגע לאיך ניתן להיכנס לביתו של הלקוח ללא ידיעתו. כמובן שמנעולן ישר, אמין ומסור לעולם לא יעשה שום שימוש במידע זה וישמור על סודו של הלקוח מכל משמר. זו הגדולה האמיתית של עבודה בתור מנעולן, הידיעה שהלקוח נותן אמון מוחלט ויודע שהמידע שלו שמור ומוגן.

 

מה צריך כדי לעבוד בתור מנעולן?       

על מנת לעבוד בתור מנעולן לא מספיק רק לרכוש השכלה והכשרה, יש צורך לקבל הסמכה ורישיון ממשטרת ישראל בשל העיסוק הרגיש במידע עדין וסודי של הלקוחות. כאשר לקוח צריך להזמין שירותים של מנעולן באופקים, או בכל מקום אחר, עליו לוודא שהמנעולן מחזיק ברישיון זה ורק אז כדאי לו לסגור איתו את ביצוע השירות. המקצוע של מנעולנות מיוחד במינו מהבחינה הזאת ואין ספק שעושה בחוכמה המשטרה בכך שלא כל אחד יכול לעסוק בתחום שאפשר אפילו לעשות בו שימוש פלילי ושלילי.
מלבד הרישיון מהמשטרה צריך ללמוד את התחום, להבין על בוריים את מנגנוני הנעילה השונים, מה העקרונות של פריצת כספות ורכבים וכיצד לנטרל אזעקות ומערכות שמירה ואבטחה. כמובן שההכשרה כוללת הרבה מאד התנסויות מעשיות מפני שאין טעם בידע תיאורטי בתחום זה וחובה על המנעולן לדעת בדיוק מה לעשות ואיך להתמודד עם כל סוג של מנעולן ברגע שיסיים את ההכשרה ויתחיל לעבוד בשטח. המנעולן יכול להיות ממש המציל של מי שתקוע מחוץ לביתו או שננעלו לו המפתחות של הבית ולכן עליו לדעת דברים רבים.


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק