פריצת כספות | פורץ כספות | באישור משטרת ישראל

פריצת כספות

פריצת כספות
 יש לכם כספת ישנה בבית שאינה נפתחת? נשבר לכם מפתח הכספת ואין לכם גיבוי? הכספת שלכם זקוקה להחלפת מנעול מכל סיבה שהיא? קובי מנעולים הוא פורץ כספות מוסמך העובד עם אישור ממשטרת ישראל בכל הנוגע לכספות, מנעולי דלתות, רכבים וכדומה. השירות ניתן 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע ועל ידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד.
 

מה עושים כשהכספת נעולה ואין דרך לפתוח אותה?
 

לפני שאתם נלחצים בגלל שהכספת שלכם לא נפתחת כי שכחתם את הצירוף המספרים, או שאיבדתם את המפתח או מכל סיבה אחרת, עליכם להזמין פורץ כספות מקצועי שיגיע אליכם ויפתור את הבעייה. חשוב לזכור כי כספות הן לעיתים המקום שבו שומרים דברי ערך וכסף מזומן ולכן יש להפקיד את הכספת בידיים אמינות בלבד. לא ההבטחות המילוליות הן שקובעות, אלא פורץ כספת חייב להיות בעל תעודה מהמשטרה המאשרת לו לעסוק בכך. אם אתם בצרה מסוג זה בררו עוד בשיחת הטלפון הראשונה האם למנעולן יש אישור מהמשטרה או לא, על מנת למנוע עוגמת נפש כאשר יגיע אליכם.

מיקומים נוספים בהם אנחנו נותנים שירותי פריצת כספות:

מנעולן בפתח תקווה - שירותי מנעולן בפתח תקווה 24 שעות
מנעולן בתל אביב - שירותי מנעולן בתל אביב 24 שעות
מנעולן ברמת גן - שירותי מנעולן ברמת גן 24 שעות
מנעולן בקריית אונו - שירותי מנעולן בקריית אונו 24 שעות
מנעולן בראשון לציון - שירותי מנעולן בראשון לציון 24 שעות

מקצוענות היא שם המשחק

בשוק יש כספות מסוגים שונים ובעלי מתקני נעילה שונים ומורכבים יותר או פחות. קובי מנעולים מתמחה ברוב סוגי המנעולים לכספות ובכל המנגנונים הקיימים. אנשינו עוברים הכשרה מיוחדת בפריצת כספות כך שניתן יהיה להתקין לה מנעול חדש בעת הצורך, או להתאים לכספת מפתח חדש תחת זה שנאבד. פורץ כספות שלנו מגיע עם כל ציוד הפריצה הנחוץ על מנת לעשות עבודה נקייה ואמינה מבלי לגרום לנזק מיותר לכספת עצמה.

פנו עוד היום לקובי מנעולים בכל תקלה שיש לכם בכספת שלכם, והסירו דאגה מלבכם – פורץ כספת שלנו יתמודד עם כל כספת בכל מקום ועם כל מנגנון.

קובי מנעולים – מנעולן לחיים


 

 

 

 

 יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק