שכפול שלטים - שירותי שכפול שלט לשערים ולרכבים | שירות מהיר

שכפול שלטים

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות: 050-7826362

השירותים שלנו :

מנעולן רכב 24 שעות ניתוק קודן לרכב
שיחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים במקום שכפול שלטים כולל אזעקות
שכפול מפתחות כולל צ'יפ אלקטרוני לכל סוגי הרכבים פריצת רכבים ללא נזק

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות: 050-7826362
מה ההבדל בין שכפול שלטים לשכפול מפתחות?

בניגוד לתפיסה הרווחת, קיים הבדל עקרוני בין שכפול מפתחות לבתים או לכלי רכב, לבין שכפול שלטים אלקטרוניים לרכבים, ולעיתים גם לשערים אלקטרוניים לבית או למתחמים סגורים אחרים. בניגוד לשכפול מפתחות רגילים, אשר דורש רק שימוש במכונות טכניות מסוימות ומבוצע לרוב במהירות ובקלות, הרי ששכפול שלטים הינו מטבע הדברים שכפול של מוצר אלקטרוני מתוחכם, ומשכך מדובר בהליך מסובך יותר במידה ניכרת, אשר נאמד גם בעלות כספית גבוהה יותר.

 

שכפול שלטים – דגשים חשובים

בשעה שיש צורך בביצוע שכפול שלטים, לכל מטרה שהיא, חשוב לזכור קודם כל, כי מדובר בהליך המחייב ביצוע קפדני ומומחיות טכנית מצד המשכפל, כאשר לא כל משכפל מפתחות יכול לבצע גם שכפול שלטים מקצועי, אשר יבטיח שכפול איכותי ובעל אפקטיביות לאורך זמן.

מסיבה זו, וטרם ההחלטה בשאלה לאיזה גורם יש לפנות לצורך ביצוע השכפול, חשוב ראשית להקפיד ולברר מול הגורם המקצועי האם הוא מתמחה באופן ספציפי בשכפול שלטים, וכן האם יש לו ניסיון עבר בביצוע העבודה בצורה יעילה ומקצועית. חשוב לזכור בהקשר זה, כי כל משגה מקצועי, ולו הקטן ביותר, אשר מתבצע כחלק מתהליך השכפול, עלול להשפיע על תוצאתו הסופית של השכפול במידה ניכרת, ואף להכתיר את התהליך כולו ככישלון.

כמו כן, בשעה שקיים צורך בפנייה לגורם מקצועי לשם ביצוע שכפול שלטים, מומלץ גם שלא להסתמך רק על דבריו של המשכפל, ולבצע "הצלבת מקורות" על מנת לקבל מידע נוסף אודות ניסיונו המקצועי, ומידת אמינותו בביצוע העבודה. למרבה המזל, העלייה הניכרת בשימוש ברשת האינטרנט במהלך השנים האחרונות הופכת את הדבר לקל יחסית, כאשר במרבית המקרים, די בחיפוש קצר ב"גוגל" על שמו של המשכפל על מנת ללמוד אודות ניסיונו ואמינותו. כמו כן, ניתן גם לבצע חיפוש בשורה של אתרים מקצועיים, המדרגים בעלי מקצוע העוסקים בתחום שכפול שלטים, וכוללים ביקורות מטעם לקוחות עבר, מהן ניתן ללמוד רבות אודות אופן פעילותו של המשכפל, ומידת הצלחתו בעבודתו.

 

שכפול שלטים – אמינות מעל הכל

אחד מהדברים החשובים ביותר שיש לזכור בעת שקיים צורך בביצוע שכפול שלטים לכל מטרה שהיא, הוא ששכפול שלטים, מטבעו, הוא מלאכה הכוללת סיכון מסוים עבור הלקוח, שכן, ובדומה לשכפול מפתחות, גם שכפול שלטים יכול לאפשר לגורם המשכפל להעתיק בסתר את המידע האלקטרוני המאוכסן על גבי השלט, ולאחר מכן לצרוב את המידע לשלט אלקטרוני חדש. במידה והשלט האלקטרוני יועבר לידיהם של גורמים פליליים, הדבר עלול להסתכם בעוגמת נפש רבה ללקוח במקרה הטוב, ובנזק כספי משמעותי, הנמדד באלפים רבים של שקלים, במקרה הרע.

מסיבה זו, וטרם הפנייה לגורם העוסק בתחום שכפול שלטים, יש ראשית להקפיד ולברר האם למשכפל יש עבר פלילי כלשהוא, או קשר עם גורמים פליליים אחרים. במרבית המקרים, ניתן לגלות זאת גם כן באמצעות חיפוש ברשת האינטרנט אודות המשכפל, עם זאת, כדאי שלא להסתפק בכך, וגם לבקש מהמשכפל, במקרים בהם השכפול נעשה לשלט אלקטרוני המגן על רכוש יקר ובעל שווי רב, להציג תעודת יושר מטעם המשטרה, המוכיחה את אמינותו וניקיון כפיו.

 

בסופו של דבר, שכפול שלטים, אף שנתפס במלאכה פשוטה יחסית, הוא מלאכה בעלת פוטנציאל סיכון ממשי עבור הלקוח, מבחינה מקצועית ובטיחותית כאחד. מסיבה זו, חשוב שלא להיתפס לשאננות ולבחור במשכפל כלאחר יד, אלא לבצע בדיקה מקיפה אודותיו ואודות פעילותו, וכך להימנע מעוגמת נפש ממשית בהמשך הדרך, ומנזק כספי ניכר ומתמשך ללקוח ולרכושו.

 יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק