שכפול מפתחות להונדה | שחזור וקידוד מפתח הונדה | מחירים נוחים

שכפול מפתחות להונדה

שכפול מפתחות להונדה היא פעולה חיונית, המתבצעת על ידי כל בעל רכב מסוג הונדה, וזאת בתור "טיפול מקדים" למקרים בהם המפתחות אובדים, נגנבים, ושאר רעות חולות למיניהם. בכל מקרה בו קיים צורך לבצע שכפול מפתחות להונדה, קיימים מספר דגשים אליהם חשוב לשים לב, וזאת על מנת להבטיח שהשכפול יבוצע בצורה הטובה, המקצועית והאמינה ביותר.

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות: 054-7206851

השירותים שלנו :

מנעולן רכב 24 שעות ניתוק קודן לרכב
שיחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים במקום שכפול שלטים כולל אזעקות
שכפול מפתחות כולל צ'יפ אלקטרוני לכל סוגי הרכבים פריצת רכבים ללא נזק

לרשותכם מנעולן רכב תורן, צרו איתנו קשר 24 שעות: 054-7206851

 

לחץ כאן לקבלת רשימת ערים בהם אנו נותנים שירותי שכפול

שכפול מפתחות להונדה – סוגי מפתחות

קיימים בימינו דגמים רבים של רכבים מתוצרת הונדה, כאשר באופן עקרוני, ניתן לחלק את המפתחות ברכבים מתוצרת הונדה בהתאם לשתי קטגוריות. הראשונה מתייחסת למפתחות להונדה אשר כוללים אימובילייזר (משבת מנוע), כאשר השכפול של מפתח הכולל אימובילייזר הוא מסובך למדי, ועלותו מתומחרת במרבית המקרים בהתאם. שכפול מפתחות להונדה אשר כוללים אימובילייזר ניתן לביצוע רק על ידי החברה עצמה, וזאת במשרדי החברה או על ידי קבלן מורשה, אשר מחזיק בידע הטכני הדרוש.

הקטגוריה השנייה מתייחסת למפתחות להונדה אשר לא כוללים אימובילייזר, דהיינו מפתחות "רגילים" לרכב. מפתחות אלו נפוצים לרוב ברכבים הישנים יותר, משנת ייצור טרם שנת 2007, כאשר שכפול מפתחות להונדה אשר לא כוללים אימובילייזר ניתן לביצוע בכל בית עסק מקצועי העוסק בתחום שכפול מפתחות לרכב, ולא רק על ידי קבלן מורשה של חברת הונדה.

 

שכפול מפתחות להונדה – על מה חשוב להקפיד?

בשעה שלקוח מבקש לבצע שכפול מפתחות להונדה, הדבר הראשון אשר הוא נדרש לתת עליו את הדעת, הוא השאלה מהו הסוג והדגם של הרכב שבבעלותו, ומשכך מהו המבנה של המפתחות לרכב שברשותו. רק לאחר שהלקוח מחזיק במידע זה, יש באפשרותו לפנות לגורם המתאים לצורך שכפול מפתחות להונדה, אשר יכול להיות קבלן מורשה מטעם חברת הונדה, או בעל עסק פרטי בשוק.

חשוב לזכור בהקשר זה, כי בכל הנוגע לסוגיית שכפול מפתחות להונדה הכוללים אימובילייזר, הרי שקיימים גורמים שונים בשוק הטוענים כי יש באפשרותם לבצע את השכפול, וזאת ללא צורך בפנייה ישירה לקבלן מורשה מטעם החברה, ובעלות נמוכה יותר במידה משמעותית. גם אם לעיתים הדבר עשוי להיראות כפתרון טוב עבור הלקוח הקצר במזומנים, חשוב לזכור כי מפתחות הבנויים מאימובילייזר הינם רגישים ומתוחכמים במיוחד, מה שאומר שרק בעל מקצוע אשר יש לו את הניסיון והידע המתאים יוכל לבצע את השכפול בהצלחה. מסיבה זו, כל אימת שיש צורך בביצוע שכפול מפתחות להונדה הכוללים אימובילייזר, עדיף שלא להתפשר, ולפנות לקבלן מורשה של החברה, ולא לגורמים אחרים.

 

שכפול מפתחות להונדה – מקצועיות מעל הכל

גם במקרים בהם הלקוח נדרש לבצע שכפול מפתחות להונדה אשר אינם כוללים אימובילייזר, חשוב לזכור, כי על אף שביצוע של שכפול מפתחות להונדה בחברה פרטית עולה לרוב הרבה פחות מביצוע השכפול במשרדי החברה, או אצל קבלן מורשה, הרי שהגורם המקצועי לא תמיד מסוגל לבצע את השכפול באופן מקצועי, מה שעלול לדרוש ביצוע שכפול נוסף בהמשך, והוצאה כספית נוספת מטעם הלקוח.

מסיבה זו, טרם הפנייה לגורם פרטי לצורך שכפול מפתחות להונדה, מומלץ בחום לבצע בדיקה מקדימה, אשר תסייע להבין האם הגורם מוסמך לביצוע השכפול, והאם ברשותו הניסיון והמקצועיות הנדרשים לצורך השלמתו בצורה המהירה והמקצועית ביותר.

בסופו של דבר, חשוב לזכור כי, ובדומה לתחומים אחרים בחיינו, עבודת שכפול מפתחות להונדה שאינה מקצועית עלולה לגרור הוצאת ממון רב לשווא, תוך גרימת עוגמת נפש רבה ללקוח. מסיבה זו, חשוב להקפיד על "צרכנות נבונה", ולהקפיד ולבצע סקר שוק מקיף טרם הבחירה בגורם פרטי המבצע שכפול מפתחות להונדה.

 יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק