קורס מנעולן מוסמך– מה הלימודים מקנים?

קורס מנעולן מוסמך– מה הלימודים מקנים?


קורס מנעולן מוסמך הוא קורס שמקנה לכל תלמיד רישיון לעבוד כמנעולן. הלימודים מקנים מלבד תעודת מקצוע רשמית גם ידע מקצועי רב. הלימודים יכולים לאפשר לכל אחד לעבור הכשרה כמנעולן ופורץ מנעולים. הלימודים יכולים ללמד גם את מי שיש לו כבר ידע מוקדם בתחום המנעולים לשפר את היכולות הטבעיות שלו. במהלך הלימודים בקורס עוברים תרגול רב ויש צורך לוודא שהחומר הלימודי הופנם. כל שיעור בקורס כולל חומר עזר רב כמו מצגות, טקסטים, מדריכים מעשיים וסרטונים.

קורס מנעולן מוסמך– דרך האינטרנט באופן אינטראקטיבי

קורס מנעולן מוסמך הוא קורס אשר מועבר דרך האינטרנט באופן אינטראקטיבי. קורס זה יכול להיות קורס וירטואלי בו המרצה והתלמידים לא מכירים אחד את השני. קורס מנעולנות אינטרנטי מתנהל על ידי סדר של שיעורים או הרצאות מרחוק, כאשר בכל שיעור לומדים נושא אחר. הלימודים נתמכים על ידי צ'אט חי עם הצוות הלימודים של הקורס ועל ידי אפשרות להתכתב במייל עם המרצה בנוגע לשאלות. מהלך הקורס עצמו בפועל הוא צפייה במצגות ובחומר הנלמד עד הפנמה מלאה שלו. כל תלמיד יכול לצפות כמה פעמים שהוא רוצה במצגות ולחזור לצפות בהן עד שהוא מבין את החומר באופן מלא וברור.

קורס מנעולן מוסמך– איזה נושאי לימוד יש בקורס?

קורס מנעולן מוסמך הוא קורס מגוון מאוד שיש בו נושאי לימוד עשירים מאוד. נושאי הקורס כוללים נושאים כמו התקנה של מנעולים, אופן התחזוקה של מנעולים, דרכים לפריצת מנעולים, אחזקה של כספות ופריצה לכספות, שכפול מפתחות מכל הסוגים וגם תפעול של אזעקות לרכב ולבית. הנושאים המגוונים בקורס נושקים אלו לאלו ולעיתים הם חופפים ומשלימים אחד את השני. לא ניתן לוותר על חלק מהשיעורים בקורס כי אז נוצר חלל שיש להשלים אותו ושיכול למנוע מאתנו להבין את החומר הנלמד בשיעורים הבאים. נושאי הקורס כוללים גם את הנושא של שיווק העסק שלנו ברשת – כך שיהיה לנו קל בסיום הלימודים למצוא עבודה כמנעולנים מקצועיים בשוק הרחב. לימודי השיווק יסייע לנו להתמודד עם התחרות הרבה שיש בתחום המנעולנות בארץ.


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק