פורץ מנעולים בגבעתיים | 054-7206851 | החלפת מנעולים בגבעתיים

פורץ מנעולים בגבעתיים

 מחפשים שירותי פורץ מנעולים באזור גבעתיים? אנחנו כאן לתת לכם שירות, חייגו: 054-7206851

 

פורץ מנעולים בגבעתיים

פורץ מנעולים בגבעתיים נותן מענה לשכפולים מזויפים

רבים מאתנו נוטים לחשוב לעתים, הפריצות שמתקיימות לבתים הן תמיד פריצות בהן הגנב נכנס דרך החלון, דרך הגג, או כמובן שהוא פורץ את הדלת, לאחר עבודה מאומצת, כאשר אנו לא בבית לאורך זמן. עם זאת, הסטטיסטיקה מראה שלא פחות משליש ממקרי הפריצה נעשים ממנגנון פשוט מאד - מדובר על אדם שהצליח לשכפל את המפתח לביתכם, שכפל אותו באופן לא חוקי, ופשוט פתח איתו את דלת הכניסה בקלות, בלי רעש, בלי עבודה מאומצת, ומבלי שאיש יבחין בו. אז איך אפשר למנוע זאת, בעזרת השירות של פורץ מנעולים בגבעתיים?
 

 

הפטנט המיוחד של מולטילוק פורץ מנעולים בגבעתיים
 

במידה ואתם רוצים להקטין באופן דרסטי את הסיכוי לפריצה, מומלץ בחום ליצור קשר עם פורץ מנעולים בגבעתיים, אשר עובד ביחד עם מוצרי מולטילוק. חברת מולטילוק פתחה מוצר ייחודי, אשר נרשם עליו פטנט עולמי, אשר נקרא מונע שכפול. כאשר פורץ מנעולים בגבעתיים עובד עם מונע שכפול, הוא מתקין את המנעול הייחודי של מולטילוק, וביחד עם המפתחות, הוא מספק לכם כרטיס מיוחד. בעצם, באמצעות כרטיס זה בלבד, אפשר לפנות לגורמים שמשכפלים את המפתחות של מנעולי מולטילוק, ולבצע איתם את השכפול. המשמעות היא שאם אדם יצליח להשיג מפתח לבית שלכם - ללא הכרטיס (שהוא כלל איננו מודע לקיומו) הוא לא יוכל לשכפל את המפתח כלל, והדבר יקשה עליו באופן משמעותי. מכיוון שהוא לא ישכפל, אתם תשימו לב שחסר מפתח - תוכלו להזמין פורץ מנעולים בגבעתיים להחלפת המנעול.

 

קובי מנעולים עובדים בשיטה המתקדמת

חברת קובי מנעולים בע"מ, עובדת כמובן עם המוצרים הייחודיים של חברת מולטילוק. קובי מנעולים תשלח פורץ מקצועי אשר יתקין עבורכם את מוצרי מולטילוק, יספק לכם את הכרטיס למניעת שכפול, ואתם תוכלו ליהנות מביטחון מקסימלי ולישון בשקט.יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק