פורץ מנעולים בבת ים 24 שעות | פורץ מנעולים מוסמך | באישור המשטרה

פורץ מנעולים בבת ים

פורץ מנעולים בבת ים

פורץ מנעולים בבת ים נותן מענה לידית חיצונית

כאשר אתם עוברים לדירה חדשה, קיימת תמיד התלבטות בכל מה שנוגע לידית בדלת החיצונית. אפשרות אחת היא להתקין ידית אשר לא משפיעה על המנעול ולא פותחת את הדלת. היתרון הוא כמובן בכך שאדם לא מורשה מבחוץ לא יוכל פשוט לפתוח את הידית (גם ללא נעילה, אלא פשוט כי הדלת סגורה). החיסרון היא שאם יצאתם לרגע החוצה, והדלת נטרקה - נתקעתם מחוץ לבית. כמובן שמסיבה זו, אנשים רבים רוצים להתקין דלת עם ידית שניתנת לפתיחה - אבל אז יש סכנת פריצה גבוהה יותר. לכן, פורץ מנעולים בבת ים יכול לתת לכם מענה מקיף.
 

 

ידית לפתיחה, עם מנגנוני אבטחה פורץ מנעולים בבת ים

בעצם, ניתן ליצור קשר עם פורץ מנעולים בבת ים, במידה ואתם רוצים להמשיך וליהנות מידית חיצונית שניתנת לפתיחה, אך כזו שתיתן רק לכם את האפשרות לפתיחה, מבלי שתינעלו בחוץ. כך למשל, יוכל פורץ מנעולים בבת ים להתקין מערכת הפעלה חשמלית עם קודן לפתיחת הדלת. כך בעצם אתם יוצאים מהבית, סוגרים את הדלת, לא נועלים אותה עם מפתח - אך כעת היא נעולה עם קוד. כעת, אם לא מקישים את הקוד - אי אפשר בעצם לפתוח את הידית (ממש כמו דלתות האינטרקום שיש בדלתות כניסה לבניינים). כך, אפשר לצאת לרגע מהבית גם ללא מפתח, ולהיכנס בחזרה בקלות. מנגנון נוסף אשר פורץ מנעולים בבת ים יוכל להתקין הוא של קורא קירבה, אשר יזהה את דמותכם, וכמובן מנגנונים לזיהוי ביומטרי. כמובן שמעבר לכך, תהיה גם הנעילה הרגילה עם המפתח - כאשר אתם עוזבים את הבית לאורך זמן.
 

 

קובי מנעולים מספקים פתרון מקיף

אם גם לכם יש דלת עם ידית שניתנת לפתיחה ואתם רוצים לשמור עליה כך - אתם מוזמנים לפנות לחברת קובי מנעולים בע"מ, כדי לקבל פתרון אבטחה אשר יתאים לכם. לבחירת קובי מנעולים יש את היכולת לספק לכם פתרונות אבטחה שונים, בהתאמה אישית לפי הצרכים שלכם, כך שאתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום.יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק