מתי כדאי להחליף צלינדרים

מתי כדאי להחליף צלינדרים

החלפת צלינדרים היא פעולה שחשוב לעשות אותה לא רק למען שימוש נוח בדלת, אלא בראש ובראשונה למען הבטיחות של המשפחה. לפעמים קיימת נטיה לזלזל בפעולה לו. לדחות אותה או לוותר עליה בטענה שהתקלה תסתדר בעצמה. על תעשו זאת. להלן כמה מצבים שבהם מאוד כדאי להחליף את הצלינדר.
בעת מעבר לדירה חדשה -  לא רק כאשר רוכשים דירה מיד שניה חשוב להחליף את הצלינדר אלא גם כאשר קונים דירה מקבלן. מדוע? אין לכם מושג איפה היה המפתח ואצל מי הוא היה בשימוש. אולי מישהו פרץ לחברת הבניה ושכפל את המפתח. הכל יכול להיות אפשרי. על מנת שתוכלו לישון בשקט, חשוב מאוד להחליף את הצלינדר של הבית כמו גם של המחסן במידה ורכשתם אחד במסגרת הדירה. חשוב להקפיד לקבל 5 מפתחות. כל צלינדר שנמכר מגיע עם 5 מפתחות. אל תסתפקו בפחות.
שחיקת מנגנון -  עם השנים ובעיקר אם דוחפים בכח את המפתח לחור המנעול מבלי לעשות זאת בעדינות -  הפינים בתוך הצלינדר עלולים להישחק. מצב כזה יכול למנוע את נעילת או פתיחת הדלת ולכן חשוב לטפל בתקלה בהקדם. אם אתם גרים בדרום למשל, חשוב למצוא מנעולן בבאר שבע שיכול לספק לכם צלינדרים איכותיים.
 
לאחר אובדן מפתחות -  איבדתם את המפתחות? עשיתם את כל המאמצים ולא מצאתם אותם? אל תקחו סיכון מיותר החליפו את הצלינדר על מנת למנוע את הפריצה שעלולה להתרחש לאחר מקרה כזה.
לאחר פריצה – במקרה כזה לא צריך להיות ספק בכלל. גם אם פרצו לכם לדירה אבל לא הסבו נזק לצלינדר. בכל זאת כדאי להחליף אותו כדי שהברק לא יכה פעמיים.
 
דברים שכדאי לדעת על ההחלפה:
  • בדקו את המפתח קודם כל -  לפעמים אנשים מחליפים צלינדר שלא לצורך. לפעמים הבעיה היא בכלל במפתח. יכול להיות שהוא נשחק או התעקם. גיליתם תקלה, נסו קודם כל להשתמש במפתח אחר.
 
  • בעיה באיזון הדלת – לא תמיד דלת שלא ננעלת קשורה לצלינדר. לפעמים הבעיה היא בכך שהיא לא מאוזנת. לשם כך צריך להזמין מנעולן לצורך איזון דלתות. בהחלט יתכן שתהיה בעיה כפולה. לאחר שהמנעולן כיוון את הדלת. היו לידו כאשר הוא בודק אם היא נסגרת.
 
  • תמיד כדאי להעדיף צלינדר איכותי- ככל שהצילינדר איכותי יותר כך הוא יחזיק יותר זמן. כך הוא יהיה גם מורכב יותר לפריצה. חשוב לבצע השוואת מחירים כדי שתוכלו לדעת לאיזו הצעת מחיר לצפות מהמנעולן. חלק מהמנעולנים יכולים להשיג לכם אותה בהנחה משמעותית.


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק