מנעולן ביבנה | מנעולן 24 שעות ביבנה | באישור משטרת ישראל

מנעולן ביבנה

מנעולן ביבנה 24/7 - חייגו: 054-7206851

מנעולן ביבנה מסייע במקרים של אובדן מפתח

אחד המקרים המורכבים ביותר שתוכלו להיתקל בהם, הם המקרים שבהם אתם מגלים שהמפתח שלכם לבית, לרכב, למחסן, לאופניים או לכל מנגנון אחר - נאבד. חשוב לציין שפעמים רבות, נגישים לבעיה זו מהכיוון של הזמנת מנעולן ביבנה בכדי שיפרוץ את המנעול. אבל מה קורה במצב שבו למשל איבדתם את המפתח לבית, אבל יש ממילא אדם אחר בבית, וכעת רק נותר לשכפל את המפתח. לכאורה, אין צורך להזמין מנעולן ביבנה שיפרוץ את הבית. בפועל - מומלץ בחום ליצור איתו קשר, שכן האם אתם יודעים באמת איפה נמצא המפתח האבוד?
 

 

מניעת פריצה עתידית מנעולן ביבנה
 

חלק ניכר מהמקרים שבהם המפתח שלכם הלך לכאורה לאיבוד - לא מדובר כל לעל מפתח שאבד, אלא על מפתח שנגנב. יש כיום פורצים מתוחכמים, אשר יודעים לזהות מתי סט המפתחות שלכם מבצבצים החוצה, או נשכחים על שולחן במסעדה או בבית קפה - והם כמובן לוקחים את המפתחות לחיקם. בניגוד למה שנהוג לחשוב - הם גם יוכלו לגלות בקלות איפה אתם גרים או היכן הרכב שלכם, באמצעות מעקב קצר. במקרים הללו, כמובן שאתם חשופים הרב היותר לפריצה, שכן כעת הפורץ לא צריך להשקיע כלל בפריצה - יש לו את המפתח. לכן, חשוב ליצור קשר עם מנעולן ביבנה שיגיע ובעצם יחליף את כל המנעולים. אם איבדת צרור שלם, יש לציין זאת בפני מנעולן ביבנה, אשר יחליף את המנעולים בבית וברכב במקביל.
 

 

ליצור קשר מהיר עם קובי מנעולים
 

אז אם גיליתם שהמפתח אבד, גם אם יש לכם מענה מאדם שנשאר בבית - חשוב בכל זאת ליצור קשר עם חברת קובי מנעולים. המנעולן מטעם קובי מנעולים יבוא, יחליף את המנעולים, וכך הפורץ שאולי השיג את המפתח - יגלה שאין לו ממש מה לעשות איתו. צרו קשר עוד היום, והשיגו בטחון מלא.יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק