מה כדאי לקנות - קופות פלדה או כספות?

מה כדאי לקנות - קופות פלדה או כספות?

בין קופות פלדה ובין כספות יש כמה הבדלים קטנים שמעלים את השאלה מה מבין שניהם יהיה עדיף לבית העסק או לבית הפרטי? מה יגרום לנו להרגיש בטחון כשאנחנו עוזבים את בית העסק בסוף היום ומשאירים מאחור חפצים ודברי ערך, או נמצאים ביום של פעילות בו נכנסים אל העסק לא מעט אנשים. גם בבית הפרטי אנחנו רואים יותר ויותר כספות וקופות פלדה, שאנשים קונים כדי להגן על החפצים יקרי הערך שנמצאים בבית. אם אתם מחפשים קופות או כספות למכירה אלו הם הדברים שכדאי לדעת.

כספת פלדה
 

מהן קופות פלדה?

קופות פלדה הן למעשה כספות בגדלים שונים, כאשר לאחרונה הכספות נבדלות על ידי השימוש במונח ארונות פלדה או ארונות כסף. כלומר, ההבדל המהותי בין הקופות לכספות הוא הגודל. קופות פלדה הן למעשה כספות שיש בתוכן חלוקה כלשהי לתאים או אפשרות לאחסן סכומי כסף, מסמכים או כל פריט חשוב בתוך קופסה מוגנת וחזקה, שננעלת בצורה הרמטית באמצעות קודן או מערכות נעילה אחרות. את קופות הפלדה תראו בבתי עסק, חנויות וגם בתים פרטיים והן יכולות לעמוד על שולחן או ארון או לחילופין להיתלות על הקירות, ממש כמו כספות גדולות.

מהן כספות?

כיום כאמור אנחנו נוהגים להבחין בין קופות פלדה ובין כספות לפי הגודל והקיבולת שלהן. קופות פלדה הן התוצר הקטן יותר ואילו כספות הן ארונות גדולים יותר שבהם מאוחסנים דברי הערך. כספות מתאימות לבתי עסק, חנויות וגם בתים פרטיים בהם יש צורך במערכת לאחסון פריטים רבים.
הכספת היא מסיבית יותר, הקיבולת שלה גדולה יותר והיא לרוב מוצמדת אל הקיר או אל הרצפה באמצעות הברגה. זאת כדי שפורצים וגנבים לא יוכלו להרים אותה ולקחת אותה החוצה. כמו קופות הפלדה, גם כספות ננעלות באמצעות מנגנונים כפולים ולעיתים גם משולשים של נעילה מתקדמת.
כספות מיוצרות גם הן מפלדה חזקה, שמבטיחה גם הגנה מפני שריפות בבית או בבית העסק. הפלדה היא חומר חזק ועמיד מאד, שמבטיח תקינות ובטחון לאורך תקופה ארוכה.

מה כדאי לכם לקנות?

אם אתם מחפשים כספות למכירה ומתלבטים בין כספת ובין קופת פלדה, ההחלטה היא בעיקר אישית לפי הצרכים שלכם. כמה פריטים צריכים להיכנס לכספת המוגנת? האם אתם רוצים להצמיד את הכספת לקיר או להניח אותה במקום מסוים? 

אלו הם הדברים שכדאי לקחת בחשבון:

קיבולת: כמה יכולה להכיל הכספת או הקופה והאם זה מתאים לצרכים שלכם. במקרה שאתם זקוקים לקיבולת גדולה, כדאי לבחור בכספת.
איכות: האם מדובר במוצר איכותי שיוצר על ידי אנשי מקצוע מיומנים ועומד בכל הסטנדרטים של משרד הבטחון, המשטרה וחברות הביטוח.
בטחון: האם אתם מרגישים בטוחים בבחירת המוצר? האם הוא נותן לכם להרגיש יותר שקטים ומוגנים בפני פריצות וגניבות?
התקנה: האם אפשר להתקין את המוצר בבית העסק או בבית? האם יש לו מקום נוח, האם הוא יתפוס מקום ויגביל אתכם?
הבחירה בין קופות לכספות היא בחירה בין שני מוצרים איכותיים שכל אחד מהם מתאים לשימוש בסגנון אחר, בקנה מידה שונה ובמיקום אחר בבית או במשרד. לכן, הבחירה היא לגמרי שלכם.
 


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק