מדוע כדאי לשכפל מפתח לרכב - קובי מנעולים

כל הסיבות מדוע כדאי לשכפל מפתח לרכב


סביר להניח כי לא יוצא לכם לחשוב לעתים קרובות על מפתח הרכב שלכם. עבורכם, מדובר רק במפתח, שהתועלת שלו מתגמדת ביחס לרכב. יחד עם זאת, ללא המפתח, הרי שהרכב שלכם ימשיך לעמוד בחניה. כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים להעניק תשומת לב גדולה לסוגיית המפתח לרכב, בעת שהם נהנים משירות של שכפול מפתחות לרכב. אם כן, המפתח בצרור המפתחות שלכם לא תמיד מספיק, וכדאי להצטייד במפתח נוסף. כל הסיבות מדוע – לפניכם.
 
מאפשרים לעוד נהגים בבית לנהוג ברכב
הרכב נמצא בשימושכם, אך לעתים הוא גם מעביר שעות רבות בחניית הבית. דיירי הבית הנוספים לעתים רוצים להנות גם מהיכולת להתנייד בקלות, ועל כן מבקשים לנהוג ברכב. לכן, במקום להוציא ולהחזיר פעמים רבות את המפתח מצרור המפתחות שלכם, תוכלו להנות משירות של שכפול מפתחות לרכב, וכך להעניק לכל אחד מדיירי הבית בעלי רישיון הנהיגה, מפתח.
 
נגנב צרור המפתחות? יש מפתח נוסף בבית
אחד התרחישים הפחות נעימים שתוכלו לדמיין לעצמכם, הוא גניבת צרור המפתחות שלכם. עבור רבים, צרור המפתחות הינו מפתח להמון דלתות חשובות – החל מדלת הכניסה בבית, דרך דלת הכניסה למשרד, וכלה בדלת המכונית. בעת שנגנב צרור שכזה, אתם עלולים למצוא את עצמכם מנוטרלים, ובעיקר למצוא עצמכם מחוץ לדלת. במקום שתצטרכו להחליף מנגנון ולהסתבך בלוגיסטיקה שלמה, תמיד תוכלו להנות משירות של שכפול מפתחות לרכב, ולדאוג למפתח נוסף בבית שלכם.
 
האוטו ננעל מבפנים ואתם בחוץ? לא קרה כלום
לעתים, מתמימות ומבלי ששמתם לב, סגרתם את כל דלתות הרכב, והרכב ננעל מבפנים עם המפתח. בשניה הראשונה נדמה כי כל הדלתות סגרו עליכם, אך בעת ששכפלתם מפתח נוסף שממתין לכם, הרי שלא קרה דבר. מפתח נוסף הינו בגדר חובה, ולא צריך לחשוב עליו כעל מותרות או על כסידור שתעשו בזמנכם הפנוי. גם כאשר הרכב ננעל עם המפתח בפנים, אתם תמצאו בקלות את הדרך פנימה.
 
המפתח נשבר? הלב שלכם לא
אתם פותחים את דלת הרכב שלכם לעתים עם מפתח ולעתים עם שלט. מה קרה ועם הכנסת המפתח לרכב הוא נשבר לפתע? במידה ולא שכפלתם מפתח נוסף לרכב, הרי שמדובר על צרה צרורה. מנגד, בעת שנהנתם משירות שכפול המפתחות, הרי שלא קרה דבר! המפתח אולי נשבר, אבל הלב שלכם בשום פנים ואופן לא. תהנו מהמפתח הנוסף שלכם לטובת פתיחת הרכב. נסיעה טובה!
 
המאמר באדיבות חברת כפיר מנעולים המתמחה בשכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים בפריסה ארצית.


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק