ייצור דלתות | קובי מנעולים

ייצור דלתות: עיצוב וביטחון נפגשים עם טכנולוגיה חדשנית

במשך שנים ארוכות כאשר אנשים התכוונו לרכוש דלת כניסה לבית החדש, לדירה, למשרד או לעסק, עמדו לפניהם שתי אפשרויות בלבד. האפשרות הראשונה הייתה לבחור בדלת שתספק להם את ההגנה המרבית מפני פורצים, ומן הסתם מדובר היה באפשרות אטרקטיבית במיוחד שכן תפקידה המקורי של הדלת היה לספק הגנה מפני פורצים ותפקיד זה כמובן לא השתנה מאז ימי קדם. האפשרות השנייה שעמדה לפניהם הייתה להזמין דלת מעוצבת לעילא ולעילא שתשקף את האופי של העסק או את סגנון העיצוב המקורי של הבית.

אלו היו פני הדברים עד לא מזמן – כל בחירה הייתה כרוכה בוויתור, שכן הדלתות המעוצבות סבלו מרמת בטיחות ירודה ואילו הדלתות המסיביות והעמידות בפני פורצים סבלו מעיצוב דל, משמים וחסר מעוף. החדשות הטובות הן שכיום המצב הזה נחשב לנחלת העבר.

ליהנות מכל העולמות

בשלב מסוים הבינו החברות המובילות בתחום ייצור הדלתות שאין באמת שום סיבה שהעיצוב ינגן כינור שני לביטחון ולהפך. ההבנה הגיעה בעקבות דרישה של לקוחות לדלתות מעוצבות ובטיחותיות וכן לאחר שהתרחשו מספר מהפכות בתחום ייצור הדלתות שאפשרו להביא לעולם דגמי דלתות שמשלבים בין עיצוב לביטחון באופן מרשים.

כתוצאה מכך כיום כבר לא צריך לבחור וכבר לא צריך להתלבט – ניתן פשוט ללכת על כל הקופה, לאכול את העוגה, להשאיר אותה שלמה או בקיצור – ליהנות מכל העולמות במקביל.
 

לפתוח את הדלת לעולם אינסופי של אפשרויות

הודות לטכנולוגיות הייצור החדשניות ביותר ניתן לרכוש דלתות מעוצבות ורבות רושם שמספקות הגנה מושלמת מפני פריצה במגוון רחב ביותר ולמעשה בלתי נדלה של סגנונות עיצוב. מדוע הוא בלתי נדלה? כיוון שכיום ניתן להזמין ממגוון חברות מתמחות דלתות בעיצוב אישי שמיוצרות לפי דרישות הלקוח בהתאמה מלאה לצרכים, לרצונות ולחזון וכל זאת מבלי לפגוע ולא במעט בתחום הביטחון.

כיום ניתן לייצר דלתות מינימליסטיות בעיצוב יפני מסורתי, דלתות עץ מלא כפריות, דלתות מתכת עתידניות שמשולבות באלמנטים חדשניים כמו למשל מנעול שמופעל על ידי טביעת אצבע או באמצעות מערכת לזיהוי קולי, דלתות בסגנון עיצוב אקלקטי שמשלבות מגוון רחב של אלמנטים עיצוביים ומיוצרות ממגוון רחב של חומרים ועוד. הגבול של האפשרויות בסופו של דבר הוא הגבול שמציב הדמיון שלכם ושל מעצב הפנים שלכם כמובן.
 

הערה חשובה

למרות כל מה שצוין לעיל, חשוב לדעת כי ישנן עדיין יצרניות של דלתות שלא מסוגלות לספק את השילוב המנצח בין עיצוב לבין ביטחון. אי לכך, חשוב לברר מראש לפני שמזמינים את הדלת הנחשקת המתאימה לכם ביותר האם החברה מולה אתם עומדים בקשר מייצרת דלתות בהתאם לדרישות המחמירות של מכון התקנים וכן חשוב להתעניין בנוגע לסוג אמצעי ההגנה נגד פורצים שמותקנים בדלת. בנוסף לכך הקפידו לדרוש מראש לקבל תעודת אחריות עבור הדלת, עבודות ההתקנה ומנגנוני ההגנה ואל תהססו לבקש לראות עבודות קודמות. אם אתם לא מתפשרים על איכות ומחפשים טכנולוגיה מתקדמת לצד עיצוב חדיש, תוכלו למצוא דלתות עמידות ובטוחות מגוון עיצובים וסגנונות באתר של חברת רב-בריח.

 יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק