הכספת ננעלה, מה עושים עכשיו?

הכספת ננעלה, מה עושים עכשיו?


נגמרה הסוללה של הכספת? לא שהיתם בבית זמן רב ושכחתם את הקוד דרכו ניתן לגשת אל תכולת הכספת? אל דאגה. למרות שמדובר בתרחיש לא כל כך נוח, שבעיקר מעכב אתכם מלגשת אל החפצים שאתם צריכים, עדיין יש לכך מגוון פתרונות.
 
שכחתם את הקוד? מעכשיו כותבים אותו
אחת הסיבות השכיחות להזמנת פורצי כספות היא שלא זוכרים תמיד את הקוד המוביל אל הכספת. כיום אנשים רבים מזינים סיסמאות רבות בכניסתם למיילים, לרשתות החברתיות או לאתרים שונים לתשלום חשבונות. לעתים, יוצא מצב שנוצר ערבול ושוכחים קוד מסוים. בשונה מאתרי אינטרנט שונים, את קוד הכספת לא ניתן לשחזר באם ולא יודעים אותו. לכן, עם קניית הכספת חשוב שתרשמו את הקוד הסודי במקום מסתור או בטלפון הפרטי שלכם תחת שם שאינו מזדהה ככספת.
 
לפני הכל – נסו עם המפתח
כספות ביתיות כיום מגיעות עם מפתח קטן אשר ניתן איתו לפתוח את הכספת. גם כאשר מדובר בכספות הדיגיטליות הנפתחות באמצות הזנת קוד אישי, ישנו מפתח ייעודי איתו ניתן לגשת באמצעותו אל תכולת הכספת. הבעיה העיקרית היא שרבים מחביאים אותו על מנת לא להפוך אותו לנגיש, ובעת שהם זקוקים לו, הם אינם יודעים היכן החביאו אותו. לפני שאתם מתקדמים הלאה בניסיון לפתוח את הכספת, נסו לאתר את המפתח, שכן הפתיחה באמצעותו קלה ופשוטה ותפתור אתכם משיטות סבוכות יותר לפתיחת הכספת.
 
פריצה באמצעות פורץ
מדובר על אופצייה אפשרית שלא מעטים אלו הנעזרים בה. שיטה זו מתבצעת עם הגעת פורץ כספות ביתיות אל ביתכם אשר ינסה לפרוץ את הכספת בכמה שיטות. חשוב להבין כי בעת שפורצים את הכספת, יהיה צורך גם לתקן אותה לאחר הפריצה מאחר והיא עלולה להמצא תקולה או שהיא תתקלקל במהלך ניסיון הפריצה.
 
סוגי פריצות שכאלו יתחילו עם ניסיון לפתוח אותה בשיטה קלה יחסית עם מנגון פשוט של USB. אם הליך זה לא יצליח, יהיה צורך בפריצה אקטיבית של ממש הכוללת קידוחים או חיתוכים של מנעול הכספת. במצב כזה, יתעוות כל המנגון ויהיה צורך לקנות כספת חדשה או לתקנה. כך שחשוב להערך מבחינת העלויות הנלוות אל פריצה הכספת ולקחת זאת בחשבון.
 
למה מראש היינו צריכים כספת?
רבים מוצאים עצמם מתוסכלים עם נעילתה של הכספת, מה שמביא אותם לשאול עצמם מיד "למה היינו צריכים את זה בכלל?". חשוב לזכור שלכספת תפקיד חיוני בשמירת החפצים היקרים שלכם. זיכרו, עדיף שהכספת תנעל מאשר השלל הרב שבה יעבור לידיים זרות אשר חושקות בחפצים יקרי ערך. נעילת הכסף אינה גזר דין, אלא מכשול שניתן לגשר עליו בקלות יחסית. נסו תחילה לפתוח את הכספת לבדכם בעזרת המפתח הנלווה, ובמידה ולא מצאתם אותו זמנו פורץ מקצועי שיסייע לכם בפתיחתה.יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק