אינטרקום לאבטחת הבית - קובי מנעולים

אינטרקום לאבטחת הבית – תוספת משוכללת

מערכת אינטרקום משוכללת – כלי להעלאת רמת האבטחה

רובכם וודאי כי מכירים, או לפחות שמעתם, על המונח אינטרקום; בין אם הנכם מכירים את האינטרקומים הישנים שכללו רק העברת מסדר קולית, לבין אם הנכם מוכרים היטב עם מיטב מערכות אינטרקום משוכללות הקיימות בשוק; מטרתו העיקרית של האינטרקום היא אחת – להיות מסוגל לספק תקשורת בין אזור חיצוני לאזור פנימי. האינטרקום היא מערכת שמחירה בשוק יכול לנוע רבות, מחירי מערכות אינטרקום יכול להתחיל מ-400 שקלים לאינטרקום שפופרת פשוט, ואף להגיע לסכומים של כמה אלפי שקלים בשביל מערכות אינטרקום משוכללות ביותר.

הבחירה שלכם באינטרקום צריכה להתבצע תוך התיעצות עם איש מקצוע בתחום מערכות אינטרקום, זאת בדיוק עקב הגיוון הרב הקיים בסוגי האינטרקומים השונים, עליהם נפרט בהמשך. ובכן, בכדי שתכירו מעט את השפה של עולם האינטרקומים, כעת אני ידון על כיצד עובדת מערכת אינטרקום משוכללת ולאחר מכן נדון על הסוגים השונים.

התקנת מערכת אינטרקום משוכללת – קצת על מערכת האינטרקום

קיימים כלי טכנולוגיים שונים אשר מאפשרים לנו להעלות את רמת האבטחה של האזור הרצוי ובכך גם לשפר את הרגשת הביטחון הכללית שלכם, לדוגמא – מצלמות אבטחה לבית או לעסק, מערכת אזעקה מקצועית ועוד; אך כיצד עושה זאת האינטרקום?.
כפי שכבר ציינו, מטרתו העיקרית של האינטרקום היא להוות חוצץ תקשורת בין אזור פנימי לאזור חיצוני, ובכך, מערכת אינטרקום משוכללת מעניקה לנו את הבחירה לגבי ניתוב האנשים הנכנסים והיוצאים. מערכת אינטרקום קווית בסיסית עובדת כמעין מכשיר טלפון ביתי – בכל פעם שמישהו רוצה לקבל גישה אל תוך האזור, הוא יכול לבקש ליצור קשר על ידי לחיצה על כפתור אשר מסמל לאדם באזור הפנימי כי מישהו רוצה ליצור קשר, לאחר מכן האדם שבפנים יכול לאמת את זהותו של המבקש ולהחליט בהאם לאפשר לו כניסה או לא; יכולת זו מקנה לכם רמת אבטחה גבוהה ביותר בכל הנוגע לנכנס ויוצא. מערכת אינטרקום משוכללת מזו שתוארה עובדת באופן דומה מאד, אך עם תוספות כגון – מצלמה המאפשרת ראיה ויזואלית של האזור בחוץ ועוד.

אינטרקומים משוכללים – מהם הסוגים השונים?

אינטרקום שפופרת – או ידוע גם כ'אינטרקום אפרכסת', זוהי מערכת אינטרקום המאפשרת יצירת תקשורת על בסיס קול דרך שפופרת הנוכחת בפנים האזור.
אינטרקום מובנה מסך – מערכת אינטרקום משוכללת אשר הופיעה לאחר האינטרקום הקווי. אינטרקום מסך מאפשר לכם גם תקשורת ויזואלית עם האדם בחוץ.
אינטרקום אלחוטי – מערכת אינטרקום משוכללת אשר יכולה להעביר את המידע שעובר דרכה אל יעד שתבחרו – החל מהסמארטפון שלכם ועד למחשב אשר מנקז כמה אותות מכמה מערכות אינטרקום במקביל.

מערכת אינטרקום משוכללת – כמה מילים לסיום

מערכת האינטרקום היא אמנם לא חוד החנית בקדמת הטכנולוגיה בשנים האחרונות, אך זאת משום שמערכת אינטרקום משוכללת עושה את העבודה נהדר; אך אין להתבלבל, מערכת אינטרקום היא כן מערכת משוכללת ביותר, ולכן תמיד מומלץ להתיעץ עם איש קשר טרם בחירת האינטרקום המתאים לכם


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק