אבטחת הבית באמצעות מצלמות נסתרות ומנעולים איכותיים

אבטחת הבית באמצעות מצלמות נסתרות ומנעולים איכותיים

לעיתים ישנן סיטואציות בחיים שבהן אתם נדרשים להפעיל שיקול דעת ו"לרגל" אחרי אנשים אשר נמצאים בחיים שלכם בצורה אינטנסיבית בלית ברירה. הדבר יכול לקרות כאשר נוצר חשד של גניבה של עוזרת הבית, בגידה של בן או בת הזוג, כאשר נוצר החשד שהמטפלת של ילדכם הקטן לא ממש עושה את עבודתה על הצד הטוב ביותר או לחילופין שהמטפלת או המטפל של ההורה הקשיש שלכם לא מתפקד בצורה יעילה.

בעבר האופציה היחידה שעמדה לפניכם הייתה לשכור במחיר גבוה את שירותיו של חוקר פרטי ולתת לו להיכנס לחיים הפרטיים שלכם עשרים וארבע שעות ביממה, חוויה לא נעימה כלל וכלל, לא לכיס ולא להיעדר הפרטיות, ואילו היום אתם יכולים לרכוש מצלמות אבטחה נסתרות אשר יעשו את כל העבודה שמחליפה את עבודת החוקר הפרטי עבורכם.

מצלמות נסתרות לבית מתעדות את כל האירועים שבשלם החלטתם לחקור מלכתחילה ומאמתות את החשדות שלכם, לחיובי או לשלילי. ניתן להציב מצלמות אבטחה נסתרות בכל מיני מקומות שונים, כמו למשל – בין מדפי הארונות, בקיר, במנורות, בעציצי הפלסטיק ובין התמונות וכיוצא בזה. כמו כן ניתן להתקין מצלמות נסתרות לבית במקומות חבויים ברכב שלכם, בתוך עטים או עפרונות, ובכל מיני אביזרים ניידים וכדומה.

המצלמות הללו הינן באיכות גבוהה ביותר והן עשויות לצלם לאורך זמן רב ביותר. במידה וברצונכם לצלם בזמן חשיכה, ניתנת האפשרות לצלם במצלמה עם מספר לדים מצומצם. העלות היקרה מתבטאת רק בהתקנה של המצלמה ולא במצלמה הנסתרת עצמה.

לפעמים ישנו שילוב בין מצלמה נסתרת למצלמה גלויה לצרכים של הרתעה כדי שתהיה מניעה ולא רק במקרים של דרך אגב. ככל שיש יותר פריימים בשנייה כך ישנה אפשרות לתפיסה ברורה יותר של הדמויות שהנכם מעוניינים לקלוט במצלמה וכן כל מי שנע במהירות ייקלט באופן ברור במצלמה הנסתרת שיש בה יותר פריימים.

המחיר של מצלמה נסתרת בודדת לאבטחת הבית הוא בסביבות חמש מאות ₪ כולל ההתקנה. זוהי למעשה מצלמה בתקן סטנדרטי ברזולוציה נורמלית אבל מצלמה ממוגנת כולל התקנה עולה כבר החל מאלף ₪. תלוי מה הצרכים שלכם.

מנעולים חזקים הם אחד הדברים שהכי חשובים עבור הבית שלכם, מכיוון שדלת שאין עליה מנעול איכותי וחזק הרי היא כמו כפרצה קוראת לגנב ואינה מעניקה מספיק ביטחון לשוכני הבית שלכם. בעשור האחרון נצפו יותר ויותר פריצות בבתים הפרטיים ואנו מבחינים באוזלת היד של המשטרה ולתופעה זו אין מזור.

הדבר היחידי שתוכלו לעשות נגד תופעה זו הוא לדאוג להתקנת מצלמות נסתרות לבית וכן להתקנת מנעולים חזקים. יהיה עליכם לייחס חשיבות מרובה לחוזק של המנעול שתרכשו מפני פריצה שלו ולבחור את המנעול הטוב ביותר אשר קיים בשוק, רצוי לפני שאתם רוכשים מנעולים חזקים להיוועץ בחנות עם מנעולן מומחה בתחום מה הם מנעולים חזקים ויעילים במיוחד.


יובי - קידום אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק